Kronika

Përfshihet nga flakët një lokal pranë Sahatit në Tiranë               Publikuar në : 16:59 - 07/02/19 |
mapo.al

Një zjarr masiv ka përfshirë një lokal në qendër të Tiranës. Bëhet fjalë për një objekt që ndodhet shumë pranë kullës së Sahatit në kryeqytet.


Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat zjarrfikëse dhe policia.

Flakët dhe tymi ka mbuluar zonën përreth duke krijuar panik edhe tek qytetarët. Zjarrfikësve i janë dashur disa minuta për të vënë zjarrin nën kontroll. Raportohet se nuk ka persona të lënduar.

 

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas