Kronika, Kryesore

Përfshihet nga flakët një lokal pranë Sahatit në Tiranë

Një zjarr masiv ka përfshirë një lokal në qendër të Tiranës. Bëhet fjalë për një objekt që ndodhet shumë pranë kullës së Sahatit në kryeqytet.


Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat zjarrfikëse dhe policia.

Flakët dhe tymi ka mbuluar zonën përreth duke krijuar panik edhe tek qytetarët. Zjarrfikësve i janë dashur disa minuta për të vënë zjarrin nën kontroll. Raportohet se nuk ka persona të lënduar.

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas