Aktualitet

Përfundon në spital – George Clooney humb 11 kilogram për rolin e ri


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:48 - 10/12/20 |
mapo.al

Aktori i njohur, George Clooney ka përfunduar në spital me dhimbje të forta në stomak.


Ylli i hollivudit u diagnodtifikua me një problem serioz në pankreas dhe duhet të qëndrojë disa ditë në spital.


Clooney ka humbur gati 11 kilogramë pasi do të xhirojë një film të ri, ku do të shfaqet në rol si një i mbijetuar i një katastrofe globale.Aktori është shprehur se dieta që ka përdorur për të humbur shpejt kilogramët ka ndikuar negativish në shëndetin e tij.“Mendoj se po përpiqesha më shumë seç duhet për të humbur peshë shpejt dhe nuk po kujdesesha për veten time”, ka thënë aktori.1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas