“Përfytyroni një qeveri që punon për njerëzit”/ Basha-qyterarëve: Bashkë ne do ta bëjmë realitet

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama në parlament. Basha i nxit qytetarët të përfytyrojnë një qeveri që punon për njerëzit dhe jep ndihmë financiare për çdo familje.   Kreu i PD premton se bashkë me shqiptarët do të bëhet realitet. Statusi i Bashës: “Përfytyroni një qeveri që … Continue reading “Përfytyroni një qeveri që punon për njerëzit”/ Basha-qyterarëve: Bashkë ne do ta bëjmë realitet