Aktualitet

Përgjaket aksi Fushë Krujë-Vorë, trajleri godet veturën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:08 - 24/04/18 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në hyrje të Fushë-Krujës në aksin Fushë Krujë-Vorë. Të përfshirë në aksident ishin dy trailera dhe një makinë e vogël, ku një trailer me targa të Kosovës ka goditur nga pas një trailer me targa shqiptare, i cili ka goditur një veturë më pas.


Për pasojë  kanë mbetur dy të plagosur, njëri prej të cilëve është shofer i trailerit me targa te Kosovës, dhe i plagosuri tjetër është një nga pasagjerët e makinës së vogël.


Të plagosurit janë nisur menjëherë drejt spitalit tëTiranës për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas