Aktualitet

Përgjaket Rruga e Arbrit – Makina përplas për vdekje këmbësorin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:29 - 01/03/21 |
mapo.al

Një aksident tragjik është shënuar këtë mbrëmje në Rrugën e Arbrit. Mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor.

Burime bëjnë me dije se drejtuesi i automjetit është larguar nga vendngjarja, ndërsa identiteti i viktimës ende nuk bëhet me dije.


Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit./faxweb.al/
1
Etiketa: ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas