Kryesore

Përjashtoi Berishën nga partia, Basha: Do të ketë një të ardhme më të mirë për PD dhe për Shqipërinë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 00:39 - 12/01/22 |
mapo.al

Ndërsa ka përjashtuar nga partia Sali Berishën dhe 8 anëtarë të komisionit të rithemelimit, duke pezulluar gjithashtu disa të tjerë,  Lulzim Basha ka reaguar pak minuta më parë përmes një postimi në rrjetin social Facebook.


Ai shprehet se për PD-në dhe Shqipërinë do të ketë një të ardhme më të mirë.


“Do të ketë një të ardhme më të mirë për PD-në dhe për Shqipërinë.  Do ta sjellim së bashku”, shkruan Basha.7
CLOSE
CLOSE
Pas