Aktualitet

Përkeqësohet gjendja e mjeku Alban Hatibi, shtrohet në “Shefqet Ndroqi”, mbahet me oksigjen
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:12 - 01/08/20 |
mapo.al

Mjeku reanimator, Alban Hatibi, është shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi” ditën e sotme.Ai është konfirmuar disa ditë më parë me koronavirus, ndërsa sot gjendja e tij është renduar dhe mbahet me oksigjen.


Alban Hatibi shërben si mjek anestezist-reanimator në Spitalin “Shefqet Ndroqi”.
Duket se mjeku është infektuar nga ndonjë pacient i prekur me Covid-19.1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas