fbpx

Aktualitet

Përleshja mes të dënuarve zbulon arsenalin e “armëve” në burgun grek

               Publikuar në : 09:00 - 26/06/19 |
mapo.al

Një arsenal i madh armësh u gjet gjatë kontrollit të të burgosurve në burgun e Koridhallos. Shkaku i kontrolleve ishte një përleshje mes të burgosurve, ndërsa të dënuarit janë konfliktuar me thika.


Në vetëm pesë orë kontroll që u kryen në tre krahët e burgut të Koridhallos, u gjetën gozhda, shtiza, syze me kamuflazh, si dhe thika të mëdha të improvizuara.1234567891011121314Etiketa:

Pas