Kryesore

Përleshje me thika e hanxhar në mes të qytetit, banorët filmojnë nga ballkonet
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:37 - 12/04/18 |
mapo.al

Një video është bërë hit në internet teksa shihen dy meshkuj duke kërcënuar njëri-tjetrin me thika dhe hanxhar në mes të rrugës.


Ngjarja ka ndodhur në Barcelonë të Spanjës, ndërsa banorët filmuan nga ballkonet incidentin e tmerrshëm që ndodhur brenda qarkut të Raval, i njohur për bandat e drogës dhe prostitucionit.


Për fat, e gjithë ngjarje nuk përfundoi në tragjedi, por vetëm me një të plagosur dhe tjetri në pranga.


Megjithatë, edhe i plagosuri ndodhet nën arrest në spital.


Banorët publikuan videon në mediat sociale, me synim për të ndërgjegjësuar për ndalimin e trafikimit të drogës.

 


Etiketa: , , ,

Pas