Aktualitet

Përmbyset kamioni në Kuçovë, shoferi prej më shumë se një ore i bllokuar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:42 - 24/09/21 |
mapo.al

Një kamion ka dalë nga rruga mbrëmjen e sotme në Kozare të Kuçovës duke u përmbysur në anë të saj.


Prej më shumë se një ore drejtuesi ndodhet i bllokuar. Forcat zjarrfikëse po punojnë për nxjerrjen e tij nga kamioni.


“Sot , rreth orës 20:00, në vendin e quajtur Kozare, Kuçovë shtetasi A.P, duke drejtuar mjetin tip “Kamion”, ka dal nga rruga dhe është përmbysur.Shërbimet e policisë dhe të zjarrëfikses, në vendngjarje po punojnë për nxjerrjen e drejtuesit të mjetit, pasi ka ngelur i bllokuar në mjet.Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit”, njofton policia.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas