fbpx

Aktualitet

Përmbyset një traktor në hyrje të Korçës, plagoset 60-vjeçari

               Publikuar në : 13:15 - 19/07/19 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur në hyrje të qytetit të Korçës. Një traktor është përmbytur dhe si rrjedhojë pasagjeri, i cili është identifikuar si një 60-vjeçar, është plagosur. Mësohet se ai është dërguar menjëherë në spital.


Kurse drejtuesi i mjetit raportohet se është larguar nga vendi i ngjarjes, ku ka mbërritur policia për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e këtij aksidenti.

Etiketa: ,

Pas