Aktualitet

Përmbysja e tankut izraelit bën xhiron e rrjetit në pak orë (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:22 - 24/11/20 |
mapo.al

Videoja e aksidentimit të një tanku të ushtrisë izraelite gjatë momentit të transportit, ka bërë xhiron e rrjetit në pak orë.Në pamje shihet mjeti i rëndë luftues i cili nxiton për t’u ngjitur në makinën që do e transportonte, por më pas batohet dhe rrotullohet në rrugë.


Fatmirësisht nga një ngjarje nuk pati të lënduar edhe pse një ushtar rrezikoi shumë të shtypej nga tanku teksa rrokullisej.
1

Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas