Aktualitet

Përndiqte të miturën, arrestohet 21-vjeçari në Vlorë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:26 - 29/05/21 |
mapo.al

Policia e Vlorës informon se arrestimi i djalit nga Selenica me iniciale K.K është berë në flagrancë, pasi dyshohet se ka përndjekur në mënyrë të vazhdueshme një vajzë të mitur 13 vjeç.


Po kështu është zbardhur dhe plagosja babë e bir, që ka ndodhur dje në Selenicë. Nga ku katër shteats janë proceduar penalisht për veprën penale ‘Plagosje të lehtë me dashje’.


Shtetasit janë A. A,52 vjeç ,R. A, 22 vjeç, A. Z, 28 vjeç dhe F. I, 30 vjeç, banues në Selenicë.Këta shtetas në datën 28.05.2021, pas një konflikti për motive të dobëta kanë goditur me grushta shtetasit Y. H. dhe D. H. ( babë dhe bir), banues në Selenicë.
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Lexo edhe :  ‘Pavarësia’ bën bashkë Ramën dhe Metën në Vlorë


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas