Kronika

Përplasen 5 makina në Shkodër, dyshohet për të lënduar
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:03 - 12/11/20 |
mapo.al

Shkodër – Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në vendin e quajtur Bahçallëk.Pesë makina janë përplasur me njëra-tjetrën, dhe paraprakisht dyshohet se ka të plagosur.


Raportohet se një person është lënduar rëndë, ndonëse nuk jepen të dhëna për identitetin e tij.Policia ndodhet ndërkohë në vendngjarje, dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas