Aktualitet

Përplasen dy automjete në Berat, katër pjesëtarë të një familje të lënduar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:58 - 09/10/21 |
mapo.al

Dy automjete janë përplasur në Berat pasditen e së shtunës duke lënë të lënduar katër anëtarë të një familjeje.


Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Berat-Dimal ku dy automjete, një tip furgon me targa AA297TH ka humbur kontrollin dhe është përplasur me mjetin tip Hyundai me targa AA993XI ku ndodheshin pjesëtarët e një familjeje.


Të lënduarit, Resmi Bilbili, bashkëshortja Gjenovela, djali Riza dhe vajza Pamela janë dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.Drejtuesi i furgonit, 30-vjeçari Valter Belishaku është vënë në pranga. Ndërkohë policia është duke hetuar shkaqet e aksidentit.
1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas