Aktualitet

Përplasen dy makina në Lezhë-Shkodër, pamjet e aksidentit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:01 - 21/11/19 |
mapo.al

Dy makina janë përplasur në aksin Lezhë-Shkodër, në një aksident që ndodhi mëngjesin e sotëm. Njëra prej automjeteve ka përfunduar jashtë rruge dhe e kthyer përmbys.


Policia thotë se shoferët dhe pasagjerët janë plagosur lehtë, por pa lëndime serjoze. Shkak i aksidentit dyshohet një parakalim i gabuar i njërit prej automjeteve. Policia po vijon hetimet.


Etiketa: ,

Pas