Aktualitet

Përplasen tre automjete në Lezhë-Shkodër, 2 persona në gjendje të rëndë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:50 - 23/07/20 |
mapo.al

Një aksident rrugor ka ndodhur në autostradën Lezhë-Shkodër, ku 3 automjete janë përplasur në vendin e quajtur Mabe.


Sipas burimeve, raportohet për 4 të plagosur, ku dy prej tyre janë në gjendje të rëndë shëndetësore.


Kanë qenë banorët e zonës që kanë dhënë ndihmën e parë dhe më pas të plagosurit janë transportuar për në spitalin rajonal të Lezhës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po kryen verifikimet mbi shkaqet e këtij aksidenti. Akoma nuk dihet identiteti i personave që janë përfshirë në aksident.1
Etiketa: ,

Pas