fbpx

Aktualitet

U godit policia në Elbasan, Suel Çela shpallet i pafajshëm

               Publikuar në : 14:24 - 20/11/19 |
mapo.al

Gjykata për Krime të Rënda shpalli të pafajshëm Suel Çelën për kundërshtim dhe goditje të punonjësit të policisë.


Sipas gjykatës në Audi-n që goditi policinë në Elbasan ishte Enea Bekteshi i cili u shpall fajtor dhe u dënua për kundershtim të punonjësit të policisë me 6 vite burg.Gjykata gjithashtu dënoi me 5 vite burg edhe Klement Xhaferrin për armëmbajtje pa leje dhe largim nga vendi i vuajtjes së dënimit.Etiketa: , ,

Pas