Përplasje mes mbështetësve të PD dhe PS në Elbasan (VIDEO)

Prania e kryedemokratit Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama në qytetin e Elbasanit, me rastin e Ditës së Verës, ka sjellë përplasje mes simpatizantëve. Gjithçka ka ndodhur brenda pak çastesh, teksa kryeministri Edi Rama po kalonte në shesh, në hyrje të portës së Kalasë së Elbasanit. Duket se përplasjet verbale mes mbështetësve të PD-së dhe … Continue reading Përplasje mes mbështetësve të PD dhe PS në Elbasan (VIDEO)