Kryesore

Përplasje mes policisë dhe qytetarëve te Teatri, ka të lënduar dhe të arrestuar (Video)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:03 - 17/05/20 |
mapo.al

Sërish përplasje mes policisë dhe qytetarëve pranë Teatrit Kombëtar. Qytetarët kanë hequr barrierat dhe janë konfliktuar me policët.


Kordoni është çarë dhe FNSH-ja ka përdorur forcën për të mos lejuar qytetarët të ecin më tej. Raportohet se ka persona të lënduar dhe të arrestuar nga policia.


Etiketa: , , ,

Pas