Aktualitet

Plas keq në “Përputhen”/ Akuza për aferë seksuale mes Andit dhe Melisës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:47 - 11/01/21 |
mapo.al

Konkurrentët e “Përputhen” së fundmi po hedhin akuza të forta ndaj njëri-tjetrit.


Një ndër ta është Fation Kuqari, sipas të cilit Melisa Lleshi dhe Andi Shehu kanë një marrëdhënie.


26-vjeçari pretendon se dyshja ka kryer marrëdhënie seksuale bashkë e madje ka lënë të nënkuptohet se ka edhe foto të tyre në shtrat.Fation Kuqari

Ndërkohë, Andi dhe Tea Trifoni para pak ditësh deklaruan se janë vetëm për njëri-tjetrin dhe se mund të dalin të përputhur.Mirëpo, këto thashetheme duket se nuk e ndikojnë fare konkurrenten.Gjatë “Përputhen Prime”, mbrëmjen e djeshme, Tea tha se beson tek Andi dhe ata të dy po konsolidohen si çift.

Melisa Lleshi

“Andi është një person që për momentin ka shumë vëmendje dhe po konsolidohet deri diku me mua në sytë e publikut. Njerëzve u duket shumë interesante që të na përçajnë ose të marrin vëmendje nga ne të dy. Gjithashtu unë ja kam nxjerrë çik namin Andit si qejfli” – tha Tea.

Lexo edhe :  FOTO/ Gazetari nxjerr bllof konkurenten e ‘Përputhen’
Tea Trifoni

Por a ndjehet ajo e kërcënuar nga Melisa?

“Melisën e kam ndjerë si kërcënim aq sa kam ndjerë Anën deri diku”,- u përgjigj Tea, duke lënë të kuptohet qartazi se thashethemet që po qarkullojnë, nuk e trembin aspak.

Tea Trifoni dhe Andi Shehu
1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas