Plas keq në “Përputhen”/ Akuza për aferë seksuale mes Andit dhe Melisës

Konkurrentët e “Përputhen” së fundmi po hedhin akuza të forta ndaj njëri-tjetrit. Një ndër ta është Fation Kuqari, sipas të cilit Melisa Lleshi dhe Andi Shehu kanë një marrëdhënie. 26-vjeçari pretendon se dyshja ka kryer marrëdhënie seksuale bashkë e madje ka lënë të nënkuptohet se ka edhe foto të tyre në shtrat. Ndërkohë, Andi dhe … Continue reading Plas keq në “Përputhen”/ Akuza për aferë seksuale mes Andit dhe Melisës