Aktualitet

Përsëritet historia, polici i vë këmbën që qafë protestuesit në SHBA, kolegu ia heq

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:30 - 02/06/20 |
mapo.al

Një video ka treguar momentin kur policët kanë kapur disa protestues në SHBA të cilët po grabisnin dyqane.


Fotoreporteri Matt Mills filmoi momentin kur një polic i vë gjurin në qafë një prej protestuesve.


Kur turma filloi të bërtiste për këtë gjest, kolegu i tij oficer i heq këmbën nga qafa dhe ja zhvendos mbi shpinë.
Etiketa:

Pas