Aktualitet

Pësoi dëmtim horror, futbollistja: Do rikthehem

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 09:53 - 23/01/20 |
mapo.al

Rrjete sociale janë bërë tashmë një pjesë e pandarë e jetës tonë.  Përdoruesit mundohen që të veprimtarin e tyre jetësore ta ndajnë me miqtë dhe shokët. Një gjë të tillë ka bërë edhe Francës Kitching, portierja e Liverpoolit, pësoi një dëmtim “horror” gjatë një seance stërvitore.


Në ballin e saj dallohet një çarje e thellë, që për ta mbyllur është dashur një qepje e gjatë. 21-vjeçarja, e cila për shkak të kësaj truame nuk ishte e pranishme në fitoren 1-0 të Liverpoolit kundër Bristol City në Super League-n e Femrave në Angli, preferoi t’i ndante imazhet me fansat e saj.“Kë është lëndimi më i keq që kam pësuar si portiere. Tani ndihem më mirë dhe se jam gati të kthehem”, – shkroi në Instagram Kitching, e cila më herët ka luajtur me Chelsean, Watfordin dhe Sheffield Utd.
Pas