Sport

Pësoi dëmtim ndaj Nigerisë, ja sa do të mungojë Neymar
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:19 - 14/10/19 |
ro ot

Neymar Jr u dëmtua pasditen e djeshme në sfidën që Brazili i tij luante ndaj Nigerisë, duke lënë fushën e lojës pas vetëm 12 minutave. Së fundmi, gjiganti francez “RMC Sport” raporton se Neymar do të qëndrojë jashtë fushave për 4 javë. Kështu, ylli i PSG do të humbasë dy sfidat ndaj Club Brugge në Champions, si dhe klasiken ndaj Marseille në kampionat.


 


Etiketa: , , , ,

Pas