ShowBizz

Pësoi infarkt/ Kjo është gjendja e babait të Mozzik dhe Getinjo

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:34 - 06/04/20 |
mapo.al

Babai i dy reperave të njohur, Mozzik dhe Getinjo, është shtruar në spital pasi pësoi infrakt në zemër. Këtë e kanë bërë të ditur të dy vëllezërit përmes një postimi në rrjetet sociale, duke u shprehur se gjendja u normalizua pas ndërhyrjeve të shpejta.E vetëm ti Zot je ai që bën mbrekulli, e që ti vendos se a do të rrimë ende, a po do e lëmë këtë botë. Falë Zotit dhe mjekëve me intervenim të shpejtë e shpëtuam babën Gazmend, nga infarktet në zemër. Kjo qenka jeta po të çuditka! Të dua Bacalok. Faleminderit Zot! Faleminderit Mjekëve!”, ka shkruar Mozzik në Facebook.Ndërsa Getinjo ka reaguar në ‘Instagram’ duke thënë se: “Falë Zotit dhe doktorëve me intervenim shumë të shpejt e shpëtuam babin. I përballoj infarktet dhe e duroj vendosjen e stendës”.

Reperët kanë një lidhje shumë të fortë dhe të shëndetëshme me prindërit, të cilën e kanë reflektuar edhe në tekstet muzikore duke shprehur dashurinë dhe respektin për ta.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas