Aktualitet

Pëson arrest kardiak pasi del nga uji, ndërron jetë pushuesi në Durrës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:22 - 08/08/20 |
mapo.al

Një 64-vjeçar ka ndërruar jetë, pasi ka pësuar arrest kardiak në plazhin e Durrësit.Ngjarja e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme, ku viktimë është shtetasi Sh. Xh.


Njoftimi i policisë
Më datë 08.08.2020, rreth orës 10:20, në lagjen nr.13, Durrës, tek “Shtëpia e Pushimit e Ministrisë së Brendshme”, shtetasi Sh.Xh., 64 vjeç, banues në Patos, pasi ka dal nga uji nuk është ndjerë mirë dhe dyshohet se ka pësuar arrest kardiak, e për pasojë ka ndërruar jetë.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas