Aktualitet

Pëson infarkt në timon, humb jetën shoferi

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:17 - 22/06/20 |
mapo.al

Një person ka humbur jetën teksa po drejtonte mjetin e tij në aksin rrugor Fier-Lushnje.


Dyshohet se ai ka pësuar infarkt.


”Sot në datë 22.06.2020, rreth orës 14:50, në aksin rrugor Fier-Lushnje, në vendin e quajtur “Vajkan”, shtetasi A. Z., duke drejtuar automjetin “IVEKO”, dyshohet se ka pësuar infarkt dhe për pasojë ka gjetur vdekjen”, informon policia.


Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.Etiketa: , ,

Pas