Aktualitet

Pedagogu i njohur i Politeknikut, humb betejën nga koronavirusi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:36 - 10/08/20 |
mapo.al

Pedagogu i njohur i Univertistetit të Politeknikut, Klement Qerimi ka humbur betejën nga koronavirusi.


Qerimi ishte në moshën 47-vjeçare dhe lajmin për humbjen e jetës e kanë bërë të ditur të afërmit në rrjetet sociale.


Mësohet se Qerimi ka pasur komplikacione të rënda. Ai ka qëndruar në intubim dhe nuk ja ka dalë që ta fitojë betejën me koronavirusin.


Klement Qerimi u bë u njohur nga publiku i gjerë, pas tërmetit të 26 nëntorit, ku përveç demtimeve ne banesë humbi dhe shikimin mbasi mobiljet i kishin rënë në retinën e syrit të djathtë.
Etiketa: , , ,

Pas