Petro Koçi: Bota e krimit ka kapur Bashkinë e Fierit, SPAK të veprojë

Deputeti socialist i Fierit, Petro Koçi, ka befasuar me një deklaratë në rrjetet sociale, duke thënë se Fieri është kapur nga bota e krimit. Sipas tij, kriminelët fitojnë tendera publike. “Efektet e SPAK dhe te Reformes ne Drejtesi po japin rezultat. Bota e krimit dhe te korruptuarit kane filluar te ndjejne frike nga ligji. Keto efekte … Continue reading Petro Koçi: Bota e krimit ka kapur Bashkinë e Fierit, SPAK të veprojë