Aktualitet

Pikë kthese në hetime – I riu u ekzekutua për një foto në rrjete sociale?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:21 - 25/01/21 |
mapo.al

Mësohet një tjetër pistë ku po hetohet në lidhje me vrasjen e 32-vjeçarit Jetmir (Edmond) bregu një natë më parë në Durrës.


Burime jozyrtare bëjnë me dije se viktima ka qenë administrator i një faqeje në rrjete sociale, ku mes të tjerave kishte postuar një foto të gruas së një prej autorëve të dyshuar për atentatin.


Burimet jo zyrtare shprehen se kjo është bërë shkak për një sherr mes tij dhe autorëve, që ka vazhduar prej disa ditësh dhe që çoi në ekzekutimin e tij.

Ndaj Kuçit ka pasur hetime dhe dyshime dhe për përfshirje në veprimtari të paligjshme, në trafikun e drogës, që duket se është bërë shkak dhe për ndryshimin e disahershëm të identitetit të tij.LEXO EDHE: 

Lexo edhe :  Krimi i Elbasanit i paralajmëruar, gruaja i fshihej burrit, e kishte dhunuar barbarisht

Vrasja që tronditi Durrësin – Pistat e një atentati të mirorganizuar

1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas