Anti-KÇK, PD sfidon Ramën: Nise nga Edmond Bego, ka marrë 14 mln euro tendera

Partia Demokratike kërkon që qeveria ta nisë zbatimin e ligjit Anti-KÇK me pasuritë e Edmond Begos, i atakuar vazhdimisht nga opozita për trafik droge dhe lidhjet e tij me qeverinë dhe veçanërisht me deputetin dhe Sekretarin e Përgjithshëm të PS, Taulant Balla. Ish-deputeti Enkelejd Alibeaj u shpreh se “Bego ka marrë në mënyrë të paligjshme … Continue reading Anti-KÇK, PD sfidon Ramën: Nise nga Edmond Bego, ka marrë 14 mln euro tendera