Aktualitet

Pipero: Vala e dytë e koronavirusit nuk do të ketë të njëjtin agresivitet

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:23 - 01/05/20 |
mapo.al

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, deklaroi gjatë një lidhje Live në emisionin ‘Zonë e Lirë’ se vala e dytë e koronavirusit do të jetë më e butë.


Ai deklaroi se nuk mund të përjashtohet një valë e dytë e koronavirusit në muajt në vijim, por nuk do të ketë as forcën dhe as ritmin që ka aktualisht.


‘Nuk e përjashtojmë dot që do të kemi një valë të dytë të koronavirusit, por nuk do të ketë as ritmin dhe as agresivitetin e valës së parë’, deklaroi Pipero.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas