Aktualitet

Pitoni gjigant i sulet gruas dhe i kap këmbën (Video)Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:53 - 18/10/20 |
mapo.al

Teksa ishte duke pastruar garazhin  një grua në Australi ka vënë re se poshtë makinës së saj ndodhej macja dhe një piton duke u zënë me njëri tjetrin.


Në momentin që gruaja afrohet pranë makinës pirtoni 2-3 metra mbështillet në këmbën e saj.
Ajo nuk mund ta hiqte pitonin nga këmbë prandaj njoftoi shërbimin e urgjencës.


Kjo ngjarje është filmuar nga kamerat e policëve të cilët shkruan menjëherë në vendngjarje.


Në pamje shihet momenti kur gruaja mban kokën e pitonit mënjanë, ndërkohë polici ishte duke ia hequr nga këmba.


Etiketa: , ,

Pas