Aktualitet

Pjesa e parë Çeki-Shqipëri me barazim, Cikalleshi shënon një eurogol (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:08 - 08/06/21 |
mapo.al

Është mbyllur na barazim 1-1 pjesa e parë e miqësores mes Çekisë dhe Shqipërisë.


Ka qenë Cikalleshi që ka barazuar për kuqezinjtë në minutën e 42-të me një eurogol.


Shtatlarti kuqezi ka dërguar topin në trekëndësh me një goditje të frikshme nga distanca, duke shtangur portierin e vendasve. 
18′ Patrick Schick ndëshkon Shqipërinë. Sulmuesi i Çekisë nuk fali me një goditje brenda zonës.1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas