Aktualitet

Pjesa e parë Juve-Milan, Diaz i jep avantazhin kuqezinjve me eurogol (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:52 - 09/05/21 |
mapo.al

Milani e ka mbyllur pjesën e parë ndaj Juventusit në avantazh me supergolin e Brahim Diaz.


Një bukuri e rrallë për sytë, pasi sulmuesi spanjoll në hyrje të zonës së rreptësisë lëshon një trajektore e cila e çon topin aty ku as Chiellini dhe as portieri nuk mbërrijnë dot, në kryqëzimin mes dy shtyllave.


1

Etiketa: , , ,

Pas