Sport

Pjesa e parë/ Juventus në avantazh ndaj Parmës (Video)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:51 - 24/08/19 |
ro ot

Ka përfunduar në rezultatin 0-1 pjesa e parë e ndeshjes Parma-Juventus në Seria A. Në minutën e 21’ falë Giorgio Chiellini bardhezinjtë kanë kaluar në avantazh përballë kundërshtarëve. Ky është goli i parë i shënuar në Serie A për sezonin e ri dhe ai është shënuar nga një mbrojtës.1

Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas