Plagosen me armë zjarri dy të rinj në Tiranë

Dy të rinj janë plagosur me armë zjarri në orët e mesnatës në Tiranë. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Mbikalimi i Qafë-Kasharit”, ku janë plagosur me armë zjarri një 20 vjeçar dhe një 19 vjeçar, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Burime bëjnë me dije … Continue reading Plagosen me armë zjarri dy të rinj në Tiranë