EMRI/ Plagoset 35-vjeçari në Krujë, i afërm i Durim Bamit

Një 35-vjeçar ka mbetur i plagosur pasditen e sotme në fshatin Tapizë të Krujës. Raportohet se personi i plagosur është Ervin Kodra. Mësohet se 35-vjeçari është emër i njohur për policinë, ndërsa është dhe kushëri i Durim Bamit dhe dyshohet se atentati i sotëm mund të ketë lidhje me këtë fakt. Durim Bami i njohur … Continue reading EMRI/ Plagoset 35-vjeçari në Krujë, i afërm i Durim Bamit