Aktualitet

Plagoset me armë zjarri një vajzë në qytetin e Vlorës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:34 - 25/09/21 |
mapo.al

Një vajzë është plagosur me armë zjarri mesditën e sotme në Vlorë.


Ngjarja ka ndodhur pranë Poliklinikës. Mësohet se e reja është qëlluar nga një djalë, me të cilin po debatonte.


Mësohet se e plagosura është K.Z, 20 vjeçe, nga Berati. Ndërsa autori Fadil Nikaj, 30 vjeç, nga Shkodra.E reja ka marrë një plumb në këmbë dhe është transportuar në spitalin e Vlorës. Mësohet se e plagosura ndodhet jashtë rrezikut për jetën.Autori u arrestua pak metra larg vendit ku ndodhi plagosja.Vijojnë hetimet për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje.

96


Etiketa: , , ,

Pas