Aktualitet

Plagoset me thikë 17-vjeçari në Sukth


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:12 - 22/09/20 |
mapo.al

Një 17-vjeçar është plagosur me thikë rreth orës 15:30 të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në Sukth.


Sipas informacioneve paraprake policia është vënë në ndjekje të autorit.


Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të plagosjes.Durrës/Informacion paraprak
Më datë 22.09.2020, rreth orës 15:30, në Sukth, pas një konflikti të çastit, është goditur me mjet prerës (thikë), shtetasi E.Z.,17 vjeç, i cili është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.Autori i dyshuar i ngjarjes dyshohet se është shtetasi M.I., dhe shërbimet e Policisë janë vënë në ndjeke të tijë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

1


Etiketa: , ,

Pas