Aktualitet

Plagoset një person në Durrës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:42 - 31/05/20 |
mapo.al

Një plagosje për motive të dobëta ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës.


Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 17 në zonën e ish-Kënetës.


Dy persona janë konfiktuar me njëri-tjetrin gjatë një debati, i cili ka degjeneruar në përleshje duke plagosur njëri-tjetrin me thikë.


“Më datë 31.05.2020, rreth orës 22:00, në lagjen nr 17, Durrës, pas një konflikti të çastit për motive të dobëta, shtetasit A.C., 46 vjeç, dhe T.C., 43 vjeç, kanë goditur me mjete të forta shtetasin F.L., 35 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën” – njofton policia.Etiketa: ,

Pas