Aktualitet

Plagosi me thikë në qafë 17-vjeçarin, arrestohet autori


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:58 - 21/05/21 |
mapo.al

Vihet në pranga i riu që plagosi me thikë në qafë një 17-vjeçar. I arrestuari është L. Sh., 20 vjeç, banues në Vlorë. Ngjarja e rëndë ndodhi paraditen e djeshme në lagjen “Çole”


20-vjeçari i arrestuar në një lokal në lagjen “24 Maji”, pas një konflikti të çastit ka plagosur me mjet prerës (thikë), të miturin A. L., 17 vjeç, banues në Vlorë, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.


Njoftimi i policisë:Plagosi me mjet prerës një 17-vjeçar, arrestohet në flagrancë autori i dyshuar i ngjarjes.Vihen në pranga dhe 2 shtetas të tjerë të shpallur në kërkim.Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit L. Sh., 20 vjeç, banues në Vlorë.

Lexo edhe :  Plagosen me armë zjarri dy të rinj në Tiranë

Ky shtetas dyshohet se paraditen e djeshme, në një lokal në lagjen “24 Maji”, pas një konflikti të çastit ka plagosur me mjet prerës (thikë), shtetasin e mitur A. L., 17 vjeç, banues në Vlorë, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

1


Etiketa: , ,

Pas