Plagosja e çiftit në ‘Allias’/ Autorët me armë dhe maska tentuan t’i grabisin brenda në vilë (FOTO)

Një çift bashkëshortësh është plagour këtë mbrëmje në Allias. Të dy u transportuan me urgjencë drejt spitalit të Traumës ku ndodhen në gjendje kritike. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se bëhet fjalë për P.L., dhe A.L. Burime për Mapo.al raportojnë se çifti i bashkëshortëve ka rënë pre e një grabitje në vilën e … Continue reading Plagosja e çiftit në ‘Allias’/ Autorët me armë dhe maska tentuan t’i grabisin brenda në vilë (FOTO)