Aktualitet

Plagosja e të riut në Berat, policia shpall në kërkim dy autorët (EMRAT)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:43 - 19/08/21 |
mapo.al

Policia ka shpallur në kërkim dy autorët e plagosjes së të riut mbrëmjen e kaluar në Berat.


Arnold Azizoli dhe Amarildo Dule dyshohet se janë dy autorët e dyshuar të plagosjes së të riut Tajar Fetiu. Policia ka nisur kërkimet për gjetjen dhe arrestimin e tyre.


Tajar Fetiu, i cili prej vitesh jetonte në Londër u qëllua me 6 plumba. Fillimisht ai u dërgua në spitalin e Beratit por gjendja e tij u rëndua.Më pas, ai u dërgua me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.
Burime bëjnë me dije se i riu ishte duke shkuar në banesën e vjetër të prindërve të tij, kur dy persona e ndoqën dhe e qëlluan në bark me armë zjarri.Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia dhe grupi hetimor kanë nisur hetimet.

Lexo edhe :  Skandal në Berat/ Mësuesi i dënuar për pedofili rikthehet të japë mësim

LEXO EDHE:

Jetonte prej vitesh në Londër, kush është i riu që u plagos në Berat (FOTO)

1


Etiketa: , , , , ,

Pas