Aktualitet

Plagosja në Kavajë, Gjekmarkaj: Fytyra e vërtetë se me kë po qeveris Edi Rama


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:55 - 19/04/21 |
mapo.al

Duke marrë shkasë nga ngjarja e ndodhur pasditen e sotme në Kavajë ku një mbështetës i Partisë Demokratike u plagos me armë zjarri, kandidati për deputet nga opozita në Qarkun e Lezhës, Agron Gjekmarkaj theksoi se kjo është fytyra e vërtetë se “me kë qeveris dhe me kë ka qeverisur Edi Rama shqiptarët prej 8 vitesh”.


Sipas tij, shqiptarët më 25 prill votojnë ndëshkimin e pushtetit kriminal të Edi Ramës.


Statusi:Ngjarja e Kavajës është fytyra e vërtetë se me kë qeveris dhe me kë ka qeverisur Edi Rama shqiptarët prej 8 vitesh.Tmerri që po perjeton në ditët e fundit në krye të pushtetit apsolut e ka nxjerrë nga binarët edhe më shumë, e ka shfazuar, e ka shpërfytyruar.Shqiptarët më 25 Prill votojnë ndëshkimin e pushtetit kriminal të Edi Ramës, votojnë lirinë dhe kthimin e pushtetit shërbimit të vendit.

Lexo edhe :  Autorët iu dolën para me makinë, si u plagosën të rinjtë në Qafë-Kashar

Votojnë të ardhmen e familjes dhe Shqipërisë.

Do të jetë ditë e bukur, pranverë e bukur.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas