Aktualitet

Plagosje me thikë në Tiranë, autori në kërkim


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:00 - 07/09/21 |
mapo.al

Pasditen e sotme rreth orës 15:45, në rrugën “Konferenca e Pezës” në Tiranë një person është plagosur me thikë.


Sipas policisë, dyshohet se gjatë një konflikti për motive të dobëta G. V. goditi me thikë G. B., i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.


Pas identifikimit, policia po punon për arrestimin e autorit. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas