KMR

Planeti që të mahnit: Fotot më spektakolare të shkrepura….


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 00:56 - 28/11/21 |
mapo.al

Këto foto thjesht do t’ju lënë pa fjalë. Ato janë tregues se sa i bukur është planeti ynë me njerëzit dhe kafshët që e banojnë.


Këto janë fotot fituese të konkursit “Fotgrafi udhëtues i vitit” në vitin 2018. Në total 20 mijë foto janë bërë pjesë e konkursit.


Fotoja më e mirë u shpall ajo e një italiani, që tregon një tufë me deve në një shkretëtirë në Etiopi.Fotot e tjera më të bukura i gjeni në galerinë e mëposhtme:
<
>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
9
Etiketa: , , ,

Pas