Humor

Plas humori në rrjetet sociale, Saimir Tahiri zëvendëson bustin e Qemal Stafës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:44 - 03/05/18 |
mapo.al

Saimir Tahiri dha sot dedhe zyrtarisht dorëheqjen nga mandati i deputetit, çka i hap rrugën prokurorisë edhe për një arrestim të mundëshëm të tij.
Menjëherë pas këtij vendimi, në rrjetet sociale shpërthyen edhe memet humoristike. Disa prej tyre e krahasojnë me Qemal Stafën, duke ironizuar në këtë mënyrë se ai ka rënë “dëshmor” duke u goditur nga njerëzit e partisë së tij.
Disa të tjerë kanë ironizuar marrëdhënien e Tahirit me Ramën apo dhe përplasjen e ashpër me Ilir Metën.
Mapo.al ju sjell disa nga fotot humoristike në rrjetet sociale.


<
>
humor-9 31933159_1009188569245548_5981682561812791296_n humor-5-1 images tahiri12 31895207_311238376075791_2296120225457766400_n 31786545_311242542742041_2806458796598099968_n

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas