Aktualitet

Play off-i i Europa League, Tirana do të luajë kundër Young Boys në Zvicër
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:20 - 18/09/20 |
mapo.al

Është hedhur shorti në Nyon të Zvicrës teksa Tirana meson kundërshtarin e radhës në Play Off-in e Europa League.


Kryeqytetasit do të kenë një përballje të vështirë ndaj zviceranëve të Young Boys.


Ndeshja luhet Zvicër dhe është me vetëm një takim.


Ndeshjet do të luhen më 1 tetor dhe fitueset shkojnë në fazën e grupeve të Europa League.
Etiketa: , , ,

Pas